Pokladny QPOS

QPOS je moderní pokladní systém, který je díky skvělému poměru cena – výkon a jednoduché a přehledné ovladatelnosti, vhodný pro nasazení v obchodních provozech všech velikostí. Jedná se o lokální produkt vyvinutý společností QSOFT na základě dlouholetých zkušeností získaných při zavádění informačních, skladových,  evidenčních,  restauračních a hotelových systémů.


Software QPOS použití:

Vaše nasazení pokladních systému je naše volba!

Pokladní systém QPOS je dodáván ve dvou základních hardwarových variantách: jako standardní PC nebo POS terminál, vybavený softwarem pro komplexní řízení restauračních provozů. Vzhledem k vysoké flexibilitě systému a širokému sortimentu hardware a periferních zařízení nachází uplatnění v samostatných restauracích, kavárnách, nezávislých provozovnách typu Fast Food, ale i v hotelových restauracích vyžadujících napojení na hotelový systém. Krom toho může být nasazen i v obchodech s pultovým prodejem nebo také ve sportovních a fitness centrech.Celé řešení vyniká špičkovou technologií s maximální variabilitou použití téměř kdekoli.

Další důležitý aspekt celého systému je vysoce univerzální možnost různých síťových variací celého systému a možnost globálního nasazení s centrálním skladem nebo lokálními sklady a hospodářstvím spoejené do celého systému pokladen a obslužných serverů.

Možnosti síťových variant:

Kolik toho naše pokladní systémy zvládnou?